HÄID PÜHI

Vinüül on suletud

Jõulupühade, 24. – 26. detsembril

Aastavahetusel, 31. detsembril

Uusaastal, 1. jaanuaril

Vinüül jõulude ajal pikemalt lahti ning uus loeng tulekul.

Klubi/Pood Vinüül on nüüd lahti esmaspäevast laupäevani kell 14:00 kuni 19:00.

Esmaspäeval toimus klubis esimene huvitav loeng 60ndate keerises ning järgmine loeng toimub homme, neljapäeval, 18.12.2008 ning meie külaliseks on Janno Zõbin.

Janno Zõbin

Olete kõik teretulnud!

Esmaspäeval esimene loeng

15.12.2008, kell 19:00 kõnelevad ja ajastut lahkavad Matti Timmermann (ansambel Virmalised ) ja Mati Schönberg (mees on tuttav tollase tehnikaga). Kuulame muusikat, joome teed ning õpime üht-teist juurde.

Loeng toimub elava vestluse vormis ehk siis oodatud on kõik küsimused ja mõtted.

01.01.1960 – 31.12.1969

15 – 20 Detsember toimub “Vinüülis” kuuekümnendaid tutvustav üritus, mis koosneb helilisest näitusest ja loengutest. Täpsem informatsioon varsti tulekul.

Õhtused mõtted

Turg Polymeris oli majanduslikult täielik läbikukkumine. Isiklik kogemus oli muidugi suur, kuid maksud vajavad maksmist ja see on valus tõde. Kas on võimalik veel kuidagi meie üritust päästa või jääb jõulukuu viimaseks hingetõmbeks?

Uudised, vinüül läheb gruuvima!

Sellel laupäeval astume üles Polymeri jõululaadal, mis kannab nime “kuuseke”. Teeme seal ühe mõnuse dj seti ja kuna laat keskendub noortele disaineritele, siis meie omaltpoolt arvame, et hea musa ja äge disain, need kõnnivad käsikäes. Vaata lisa www.kultuuritehas.ee/kuuseke/ sest kuulda on, et sellel aastal päkapikud scratchivad.

Detsember

Istun poes. Õues tilgub vihma. Toas vihma ei tilgu, toas on soe. Mul on jalas sussid, kõlaritist kostub bluesi –  Dizzy Gillespie Big Band, keegi naine laulab: “Never trust a man, i don’t care what he does.” Miks ta nii laulab? On kibestunud, pettunud? Plaat mängib edasi, selgub et naisel oli nooruses õnnetu abielu. Järgmine lugu, nüüd on juba jazz, väga intensiivne jazz. Lindistused on vanad. Just vajutati vaskset ukselinki. Poodi astub noor mees ja küsib, kas ta peab saapad jalast võtma, ma vastan jaatavalt.