Pood/Klubi “Vinüül” otsib investorit.

Kuna oleme oma tegevusega jõudnud staadiumisse, kus ühe korraliku muusikapoe ülesehitamine vajab ka tarka investeeringut, siis teatamegi siinkohal kõikidele investoritele, et kui te armastate muusikat ja tahaksite olla osanik firmas, mis tegeleb nii helikandjate kui ka muusikainstrumentide maaletoomise ja turustamisega, siis helistage või saatke e-kiri ning lepime kohtumise kokku.

MoogMusic instrumentide presentatsioon

kes: Moog Little Phatty’t ja viite Moogerfoogerit (delay, phaser, ring modulator, murf, control processor)  tutvustab Taavi Laatsit, Moog E1 kitarri võimalustega viib teid kurssi Ain Varts ja koos Theremin Kit’iga lendleb Taavi Kerikmäe.
kus: Klubi/Pood “Vinüül”, Süda 2-6, Tallinn
millal: 16-01-10
palju: TASUTA
lisainfo: ALGUS KELL 14:00

Mõni kuu tagasi saime ainuõiguse esindada MoogMusic’ut Eestis (www.moogmusic.com/dealers).

Tule siis Mooge vaatama/kuulama ja võta sõber ka kaasa. Loomulikult saab kõiki instrumente ka ise näppida ja kruttida.

Plaadid, plaadid, plaadid

Paiskasime müüki tuhat vinüülplaati, hinnaga kümme krooni tükk. Tulge ja sobrage! Kes ees, see mees :)

0qhpiFzEHlz5pohiC3I9ZtPmo1_400

Lumi,lumi,lumi

Pühad on läbi ja inimesed hakkavad taas vaikselt argiellu sulama. On aasta 2010 ja kahjuks ei näe ma siiani silmapiiril paljulubatud lendavaid autosid hõljumas, aga pole hullu, Vinüül tegutseb vaatamata sellele takistusele siiski. Kurbusega peame tõdema, et uus aasta toob meie majale teatavad renoveerimistööd ning tänu sellele faktile peame  eemaldama majalt oma poe sildi ja vinüülplaadid aknakatetelt. Niiet kui tulete, siis ärge ehmuge, kui ei näe suurt silti, vaid astuge ikka sisse.

Teatame veelkord, et me oleme legendaarse Moog’i ametlikud edasimüüjad ja meie poes on võimalik tutvuda Moogi kitarri, Little Phatty süntesaatori ja erinevate efektiplokkidega.

Ja lõpetuseks üks muusikaline vahepala soojast Sahara kõrbe regioonist. Bändi nimeks on Tinariwen, kes on praeguseks üks edukamaid bände Aafrika muusikast. Kellel on huvi, soovitan uurida rohkem vikipeediast.