TÄHELEPANU HÄRRAD JA PROUAD, MA PALUN TÄHELEPANU

kos-sobib

Krõpsuga Ketsid – Kosmonaudid on tantsulõvid

ketsid

Mõni aeg tagasi jõudis loominguline kollektiiv Krõpsuga Ketsid selleni, et võttis end kokku ja lindistas kolm demolugu, mis nüüdseks enamvähem miksitud-sätitud. Siin kuulamiseks neist esimene – Kosmonaudid on tantsulõvid. Ouje!

[MEDIA not found]

Ei olegi pankrott

Nonii :D

Esiteks tuleb osta laupäeval päevalehte sest seal on kultuurieris jällegi artikkel meie Super Fancy Lux Klubi Pood Vinüülist ujee!

Ja see pole veel kaugeltki kõik: pood on avatud 23. ja 24. veebruaril (kui inimesed ei pea (eriti) tööl käima ja saavad selleasemel vinüüle osta :D)

Ja nüüd kulminatsioon (vist): kolmapäeval 25. veebruaril tulevad poodi müüki uued plaadid! Kogus on veel täpselt teadmata aga jääb kuskile 500-3000 plaadi vahemikku niiet uut kraami niiet vähe pole!

Popi saaga Tartus

PopiSaaga esitleb: kõlanäitus ja kõnelusi 60ndatest Eestis (või mitte päris)

Teisipäeva õhtul 17. veebruaril kell 19.00 rullub Tartus Y-galeriis esmakordselt lahti PopiSaaga jutuvaip. Uurimisele tulevad 60ndad Eestis, tollane muusika ja kultuurikangas. Millest alustame? Eks ikka üldisemalt, maailmast laiast. Sedapuhku tuleb külla muusikaakadeemia popilektor ja eesti roki pioneer Tiit Kõrvits, kes teab täpselt, mis vahe on Liverpooli ja Birminghami biidil, palju lugusid kirjutas Bill Haley või kes oli Jimi Hendrixi tütar. Päriselt. Seekord katsub ta aga meile visandada hoopis ajastu kõlaloo üldpilti, et me tulevastes jutuajamistes ära ei eksiks, või vähemalt mitte nii kiiresti, ning pajatab ka enda muusikalistest rännakutest. Oled oodatud! Või vahest tead ehk juba piisavalt? Siis astu läbi ja muljetame koos või võta ette näiteks Rolling Stone’i Almost Impossible Rock & Roll Quiz. Teisisõnu, kohtumiseni!
Või mitte päris.
Lisaks kõnelustele avame väikese helinäituse ajastu muusikaga biidist, jazzist, estraadist ja muust, et Sa ei peaks minema tuhnima fonoteekides ja arhiivides. Kuigi võiks. Kuulata saab mitut meediat (näiteks vinüüle), vaadata ka, lisaks üht-teist hamba alla ja pea häid mõtteid täis. See you later, alligator!

Leiad rohkemat siit http://www.tartu.ee/kunstikuu/?id=24/36

SURUTIS

Seoses (tasuta) töötajate puuduse ja üldiste majandusraskustega on Klubi/Pood Vinüül 4. ja 5. veebruaril suletud. Sorri.