vinüül@volüümer@polymer

Täna siis jälle Tallinnas üks igati korralik pidu, mille raames avatud ka

plaadi -ja disainiturg. Polymeris näeme :)

volyymer

20.August!

weird

Vinüül läheb homme EestiHipHopFestivalile plaate müüma ja niisama hängima ja tsillima. Link saidile

www.eestihiphopfestival.ee

Nagu näete, on kodulehele lisandunud valik “Discogs” mille alt saate natuke kaeda plaate, mis meil poes on. Praegu on nimekiri küll lühike, kuid proovime vastavalt ajale seda uuendada ja suurendada.

Müüki tulid mõned Queeni plaadid ning ka kaks Pink Floydi plaati, mida arvatavasti kauaks ei jätku. First-come, first-served!

Kajastamist vajab ka üks uus netireliis. Lauri Tähe koostöö Photoindustries´iga. Mis kujutab endast mahedat kompotti hiphop rütmis, mida saab siis tõmmata ja kuulata illlabi lehelt, kust saab ka rohkem inffi.

Seal all on ka Wizone‘i ja Põhjamaade Hirmu träkk vaataja silmad, mis samuti vajab tähelepanu.

www.illlab.ee

www.myspace.com/photoindustries

Seniks, ilusat päeva ja nautige veel viimaseid päevi enne sügist!

Uued Uudised!

Suvi on täies hoos, päike paistab, kuid elu on majandusraskuste tõttu natuke mõru. Millega seda leevendada? Muidugi MUUSIKAGA! See on see millega meie tegeleme ja mida me tahame ka teiega jagada!

Toome teieni neli 12″ vinüülplaati mis on väljastatud Kohvirecordsi alt (www.kohvirecords.ee) Need neli on nüüd saadaval meie poes. Tulge tsekkige välja.

Klikkides nime peale, saate rohkem infot!

Kõik need on mulle väga väga meelejärgi :)

Peale nende on meil ka Seksound plaadifirma alt (www.seksound.com) hunnik Cd’sid teieni tuua. Sellistelt toredatelt artistidelt nagu Popidiot, Pia Fraus, Ans. Andur, Lack of Eoins, Kago, Mirabilia, V/A “Kohalik ja Kohatu 2”.

Peale nende on ka 7 tolline Pia Frausi sinku millel teisel pool on Ulrich Schnauss oma looga.

Visuaalis võib neid kaeda SIIT!

Üks huvitav leid, mis ma täna välja kaevasin vajab ka mainimist, selleks on:

Rockwell-Somebody’s watching me, mis on kunagise Motowni bossi poja “onehitwonder” ning kus nimiloos laulab taustal ei keegi muu kui hiljuti lahkunud superstaar Michael Jackson!

Nagu näete, siis on meie uus koduleht valmis. Võibolla tuleb veel paar muudatust, näiteks sektsioonis “Pildid”, kus on vanad pildid üleval.