Alanud on "Vinüüli" sooduskampaania SVAH (Suur Vinüülide Allahindlus).

Lühidalt öeldes kehtib põhimõte 2=3. Ostes näiteks kaks 75 kroonist LPd, saab kolmanda pealekauba.

Kampaania kehtib kuni kaupa jätkub.

Vinüülitalgud. esimene osa

Oh seda meeletut rassimist ja vikatiga vihumist, kuid lõpuks võin siiski uhkusega tunnistada, et tekkis palju korda selles tohutus kaoses. Olen paljudele öelnud:” Jah, meil on küll see album, aga praegu ma ei suuda seda leida.” Või siis:” Aaa jah, see plaat on kindlasti olemas, ma kohe otsin … hmm, paistab, et on ikkagi kuhugi rändama läinud.” Ma ei taha nüüd uhkeks minna ja öelda, et kõik on täiesti tip-top, aga algus on tehtud ja õhus on värskust.

Kui klubi/pood "VinÜüL" oleks Toomas Hendrik Ilves

Kui klubi/pood “VinÜüL” oleks Toomas Hendrik Ilves, siis ta annaks Eesti Punase Risti teenetemärgi Džässiklubi poistele. Te küsite miks? Ma vastan meeleldi. Alustaksin aga sellest, et kas Te lugupeetud teate millal antakse välja Punase Risti teenetemärki? Väljavõte presidendi koduleheküljelt: Eesti Punase Risti teenetemärgi on asutanud 1920. aastal Eesti Punase Risti Selts. Eesti Punase Risti teenetemärk antakse Eesti rahva huvides osutatud üldkasulike teenete eest ja elu päästmise eest.

Niisiis melomaanid ma jätkan, kui lubate. Džässiklubi, kelle tõeline kirgastusest läbi imbunud identiteet on alles kujunemas, aitab päästa ühte hinge vaakuvat kollektiivset vaimu, kelle/mille loojateks oleme meie,  klubi/pood “VinÜüL” olevused. Mismoodi nad seda teevad, küsite Te jälle. Sellest mu kallid loete aga juba ise: www.hoursofwealth.com/dzassiklubi/

Head uut aastat !!!

Tere jälle. Mul on suur rõõm Teile teatada, et vähemalt Jaanuaris oleme veel täiesti avatud. Pisike muudatus siiski on – laupäeva võtsime vabaks. Aga esmaspäevast reedeni võid meile külla tulla ja ringi tuulata vinüülivirnades. Lõpetuseks lisaksin veel seda, et kui Sul mingi üritus käsil ja tahad musa, siis meie klubi/poe Dj-d tulevad lahkesti. Tasu sõltub üritusest – keerutame plaate sürrist keskaja maskiballist, läbi souli ja fungi, korraks puudutame hip – hopi ja reggaet ning mürame kosmosehelidega.  Mis siis ikka muud, kui põnevat uut aastat!