27 November “Kongress”

KES?:

LIVE: DZA (Moskva, RUS) myspace.com/killallsuckers
LIVE: MIMICRY (Tallinn-Tartu) myspace.com/mimicrymusic
LIVE: LEX (Tallinn) myspace.com/lexurbangrooves
DJ: NIEHKNA, PÜHAMÜRISTUS, TULJAK,VALTER MULLETHUNTER, MASIN LIGEMA, MENT

KUS?:Genklubi, Tartu
MILLAL?:27-11-09
PALJU?:50.-
ALGUS:21.00

Muusika

Uuendan siis meie kodulehte mõningate lugudega, mis on viimasel ajal meil poes ketranud.

Esiteks üks mu hea sõber sai maha ühe ülimaheda looga, mis on segu sinemaatiliselt vabalt voolavast hiphopilisest jazzist. Tervele sellele kompotile aitas teha video Marko Oks. Loo nimeks on Conception ja  projekt ise kannab nimetust Photoindustries.

Järgmiseks lisan loo, mis on mulle väga hinge läinud. Äärmiselt souline lugu maheda bassikäiguga ja trummidega mis on just täpselt õigel kohal. Träkk on kogumikult “Dusty Fingers vol. 12”. Kogumik ise on kogum kuulsatest sämpeldatud lugudest. Esitajaks The Message ja loo nimeks on “Is that the way”.

Ja viimaseks lisaksin ühe Fender Rhodes tüüpi klaveri jam’i. Selle instrumendi saund on lihtsalt mõnusalt pehme ja kõrvupaitav.

Vinüül soovib teile ilusalt sügise lõppu ning külastage juutuubis MoogMusic’u channelit, et aimu saada meie edasistest tegemistest.

Teid tervitab Samuel!

Tere!

5242samu_002

Mina olen sämplipede Samuel. Kuna olen sünnipärane melomaan, olen võtnud nõuks anda enda poolt väikene tõuge uue muusika tekkimiseks. Omal ajal võtsin osa

“Sügavaima keldri” saadetest ning innustasin seal oma kõnedega heliloojaid kasutamaks vanu helikatkeid uute teoste loomiseks. Nüüd on saade kadunud, kuid minu kõrv nõuab endiselt muusikat. Seetõttu otsustasin kasutada mulle antud võimalust siin sõna võtta ning kuulutan välja omaenda väikese võistukomponeerimise!

Kohe räägin täpsemalt. Annan võistlejatele ette pisikese salvestise oma üüratust fonoteegist. Asub see lõiguke aadressil www.ehh.ee/samuel. Osalejad peaksid kasutama oma heliteoses katkeid sellest lookesest. Kõik muu, mis veel loo tegemiseks vaja läheb, tuleb lisada juba enda poolt. Tulemuse link saatke e-maili aadressile scabere ät hotmail punkt com. Võistlustööd edast

atakse lintidel mulle ning kõik nad leiavad avaliku kõlapinna sellel võrgulehel ning saavad ka ausalt kommenteeritud. Parima töö esitaja, saab valida meie poest ka kaks räpivinüüli.

Egas midagi, head meisterdamist ning arvukat osavõttu – tähtaeg saatmiseks on 13. november 2009.

Vinüül teatab, et meil on nüüd olemas ka TWITTER.